TickTick 2.6.3 (ios)

TickTick

TickTick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TickTick, iOS cihazlarınızın yanı sıra Apple Watch'unuzda kullanabileceğiniz yapılacaklar listesi ve görev yönetimi uygulaması.

TickTick, bulut tabanlı çalışan yapılacaklar listesi ve görev yönetimi uygulaması. iPhone ve iPad’inizin yanı sıra Apple Watch’unuzda kullanabileceğiniz uygulama gerek işte gerekse de günlük hayatınızda yapacaklarınızı anımsatarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Gün içerisinde fazlasıyla yoğun biriyseniz bu uygulama vazgeçilmeziniz olacak.

TickTick’de oluşturduğunuz yapılacaklar, görevler listesi anında takviminize işleniyor ve sadece o günün değil tüm hafta boyunca yapacaklarınızı, iş arkadaşlarınızın sizden istediklerini görebiliyor, bildirim de aldığınızdan mühim işlerinizi sekteye uğratmamış oluyorsunuz.

Gerek görev dağıtımı yaparken, gerekse de yapılacaklar listesi hazırlarken kullanabileceğiniz çok fazla seçenek mevcut. Yapılacaklara etiket ekleyerek işte ve günlük hayatta yapılacakları ayırma, arkadaşlarınıza görev verirken öncelik sırasını belirleme, harita üzerinden işaretleme yapma, görevleri tarih bazında sıralama, konum bazlı hatırlatıcı ekleme gibi benzer uygulamalarda sunulmayan veyahut ücretli sunulan özellikler mevcut.

YORUMLAR