TIME Planner

TIME Planner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TIME Planner, hayatımızın en değerli unsurlarından biri olan zamanınızı yönetmek ve organize etmek için hazırlanan muhteşem ve ücretsiz bir uygulamadır.

TIME Planner, iOs kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir aktivite ve etkinlik planlama uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak çok daha organize gelişen bir yaşantı sürebilirsiniz. Oldukça yararlı olan TIME Planner uygulaması, farklı kategoriler oluşturarak, bu kategoriler altında günlük taslak, etkinlik ve aktivitelerinizi organize etmenizi sağlıyor. Sağlık, Ders, Ev, İş ve Dinlenme gibi en önemli kategoriler altında oluşturacağınız taslaklar ile birlikte günlük yaşantınızı çok verimli ve düzenli bir şekilde geçirebilirsiniz. Kategoriler altında oluşturduğunuz taslaklara istediğiniz an rahatça girerek düzenleme yapabilir veya kontrol edebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli unsurlarından biri olan ve su gibi akıp giden zamanınızı daha verimli ve etkili bir şekilde kullanmak için TIME Planner uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim.

Özellikler:

  • Kullanıcılar kendi taslak listelerini farklı kategoriler altında oluşturabilir
  • Taslaklarınızı zaman veya mekana göre ayarlayabilirsiniz
  • Taslaklarınızı zaman veya mekana göre size hatırlatır
  • Aktivite ve taslaklarınız üzerinde harcağınız ortalama zamanı hesaplar ve ajantanızı tekrar organize eder
  • Zamanınızı daha iyi takip edebilmek için gerekli gelişmiş ayarlar sayesinde grafikler üzerinde zaman kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz

Uygulamanın ücretsiz versiyonlarını iPhone'larınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR