Tiny Auto Shop 1.0.12 (ios)

Tiny Auto Shop

Tiny Auto Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Auto Shop, oyuncak araba mağazasının yönetimini aldığınız eğlenceli bir iOS oyunu.

Tiny Auto Shop, her yaştan kişinin oynarken keyif alacağını düşündüğüm bir araba mağazası yönetme oyunu ve hem iPhone hem de iPad cihazlarda oynanabiliyor. Adından da tahmin edeceğiniz üzere araba mağazımızda oyuncak arabalara sahip müşterileri ağırlıyoruz.

İş ve zaman yönetimi oyunları arasında olan Tiny Auto Shop’da arabaların bakımını yapmaktan markete gelen müşterileri karşılamaya kadar pek çok işi tek başımıza yapıyoruz. İlk günümüz çok yoğun geçmiyor; hatta neredeyse mağazazımıza hiç kimse uğramıyor. Birkaç gün geçtikten sonra işlerimiz inanılmaz şekilde açılıyor ve arabaları yıkama, lastiklerini değiştirme ve modifiye etme, tamir etme, benzin koyma işleriyle meşgul oluyoruz. İşler çoğaldıkça müşteri memnuniyetini sağlamak zorlaşıyor. Müşterilerin ne kadar beklediğini arabalara iliştirilen yüz ifadesinden anlayabiliyoruz. Fazladan beklettiğiniz her müşteri zarar, zamanında uğurladığımız her müşteri de ek kazanç olarak geri dönüyor.

Oyunun oynanış olarak oldukça basit diyebilirim. Müşterinin ne istediğiniz arabaların üzerinde çıkan simgelerden rahatlıkla anlayabiliyoruz. Sonrasında sürükle bırak yöntemiyle aracı mağazamıza alıyoruz. Bu noktada daha önce de dediğim gibi ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi. Yüksek kazanç demek mağazanızı büyütebilmeniz demek. Mağaza büyütme demişken işletmeniz için 100’den fazla yükseltme seçeneğiniz var.

Oyuncak arabalara ilginiz varsa kendi mağazanızı işletme fırsatı sunan Tiny Auto Shop oyununu iOS cihazınıza kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR