Tiny Prehistoric Adventure 1.1 (ios)

Tiny Prehistoric Adventure

1.1
Tiny Prehistoric Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecanlı bir macera oyunu olan Tiny Prehistoric Adventure son dönemlerin en iyi bulmaca oyunlarından bir tanesi.

Tiny Prehistoric Adventure adından da anlaşılacağı üzere bir macera oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki amacımız yanlışlıkla gittiğimiz tarih öncesi çağlardan kurtulmak. Son teknolojiyle geliştirilmiş bir zaman makinesine binen kahramanımız hesaplama hatası sonucu tarih öncesi çağlara gidiyor. Dinozorların hüküm sürdüğü bu çağda hyatta kalmak çok ama çok zor.

Point-and-click adı verilen bu oyun tarzında ilerleyebilmek için gitmek istediğimiz yere dokunmamız gerekmekte. Zaten bu tarz bir oyunu daha önce oynadıysanız Tiny Prehistoric Adventure yabancı gelmeyecektir. Oyun son derece basit bir yapıya sahip olmasına rağmen başarılı olabilmek için fazlaca mantığa ihtiyacınız var.

Bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler daha çok oyunu tanıma havasında geçiyor. Daha sonraları ise yeni engeller, tehlikeler ve farklı türde bulmacalar ortaya çıkıyor. Kontroller de gerçekten iyi tasarlanmış ve oyuna iyi bir hava katıyor. Kullanmak istediğimiz objenin yanından geçerken kullanma ve aktif hale getirme butonu çıkıyor. Buna tıkladığımızda karakterimiz hareketi gerçekleştiriyor.

Basit ve yorucu olmayan bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız, Tiny Prehistoric Adventure mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.