TL;DR Email

TL;DR Email
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TL;DR Email uygulamasıyla çok uzun mesajları iPhone ve iPad cihazlarınızdan 30 kelimeye kadar özetleyebilirsiniz.

Günümüzde mektupların yerini mail olarak isimlendirilen elektronik postalar almış durumda. Dünya üzerinde günlük olarak milyonlarca mail gönderiliyor ve bu maillere milyonlarca kez cevap veriliyor.

Bu kadar yoğun bir mail trafiğinde TL;DR Email, uzun mailleri kısaltarak daha kolay seçilmesini ve analiz edilmesini sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması. Mailleri 30 kelime olarak kısıtlandıran bu uygulama mailleriniz için arşiv yapmanıza, yeni klasör oluşturmanıza ve onları konumlandırmanıza imkan sağlıyor. Kısaltılan mesajların belirli kelimelerini kalın ve belirgin olarak okuyabilirsiniz. Dilerseniz gelen mailleri cevaplayabilirsiniz veya cevaplamadan direkt silebilirsiniz. TL;DR Email'in Gmail ile uyumlu olarak çalıştığı geliştirici tarafından belirtilmiş.

Bu uygulama ile yazacağınız maillere nerede olduğunuzu ekleyip karşı tarafa yerinizi bildirme imkanınız var. Bunun dışında göndereceğiniz mailin içine video veya resim eklemenizde mümkün. Tasarımıyla yazım kolaylığı ve kullanıcı rahatlığı sunan bu mail uygulamasının geliştirilmesi tüm hızıyla devam ediyor. Çok uzun mesajları okuma slagonuyla yola çıkan TL;DR Email'i mail trafiğini azaltmak ve rahatlatmak için ücretsiz olmasına rağmen kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR