Toca Builders 1.0.3 (ios)

Toca Builders

Toca Builders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Builders, çocuğunuzun oynaması için iPhone ve iPad'inize yükleyebileceğiniz süper bir oyun.

Toca Builders, dünya genelinde büyük küçük herkesin oynadığı bir strateji oyunu olan Minecraft’a oldukça ancak küçük yaşta çocukların oynayabileceği basitlikte hazırlanmış bir iPhone ve iPad oyunu.

Toca Boca’nın imzasını taşıyan ücretli olduğundan ne çocuk dostu arayüzünde ne de oyun esnasında reklam içermeyen bir çocuk oyunu olan Toca Builders’de tıpkı Minecraft oyunundaki gibi bloklar yerleştiriyorsunuz. Ancak oyunu hem daha kolay hem de çekici kılmak adına farklılıklara gidilmiş. Blokları tek başınıza yerleştirmiyor, Toca Builders’ın yarattığı karakterlerden yardım alıyorsunuz. Ayrıca herhangi bir kural veya amaç bulunmuyor.

Çocukların hayal güçlerini ortaya çıkaracakları ve kendi dünyalarında oluşturdukları ilginç nesneleri yaratabilecekleri oyunda her biri farklı yeteneğe sahip karakterler de dikkat çekiyor. Blox, Cooper, Vex, Stretch, Connie, Jum Jum gibi çocukların zorlukla söyleyebileceği karakterlerden her biri ayrı bir iş için görevlendirilmiş. Kimisi blokları kırmakta, kimisi renklendirmede, kimisi blokları yerleştirmede, kimisi blokları yerleştirmede, kimisi de blokları taşımakta çok iyi. Hepsinin ortak noktası ise işlerini yaparken komik görünmeleri.

Çocuklara özel bir oyun olduğun şirin bir arayüz ile gelen ve basit kontrol seçenekleri sunan Toca Builders’ın otomatik kaydetme özelliği de mevcut. Böylelikle blokların yan yana gelmesiyle saatler içerisinde oluşan nesneler oyun kapanması gibi istenmeyen durumlarda baştan oluşturulmuyor. Bunun dışında yaratılan nesneyi çekip ölümsüzleştirme şansına da sahipsiniz.

Mobil cihazla haşir neşir olmayı seven bir çocuğunuz varsa Toca Builder’ı indirip gönül rahatlığıyla cihazı kendisine verebilirsiniz.

YORUMLAR