Toca Cars 1.0.1 (ios)

Toca Cars

Toca Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Cars, 3 - 9 yaş arası çocuklar için özel hazırlanmış bir yarış oyunu.

Toca Cars, iPhone ve iPad'de oyun oynamaya meraklı küçük çocuğunuz veya kardeşinizin rahatlıkla oynayabileceği bir yarış oyunu. Çocuklara özel bir oyun olduğundan hiçbir kural yok ve çocukların yaratıcılıklarını kullanabilecekleri en iyi yarış oyunu diyebilirim.

Çocuklara sunulduğundan tahmin edeceğiniz üzere tamamen ücretsiz olan ve rahatsız edici reklamlar içermeyen Toca Cars oyununda sevimli karakterlerle tamamen geri dönüşümlü kartondan yapılmış sanal bir dünyada yarışlara katılıyoruz. Ancak yarışlar bildiklerimizden oldukça farklı. Açık dünya tarzında hazırlanmış ve çocukların diledikleri şekilde oynamalarına izin veriliyor.Olabildiğince hız yapmak, ağaca toslamak, dur işaretini aldırış etmeden yola devam etmek, yarıştan çıkıp ağaçlarla, hayvanlarla, evlerle süslenmiş şehrin büyüsüne kapılmak kısacası her şeyi yapmak mümkün.

Özellikle 3 – 9 yaş arası çocuklara önerilen Toca Cars oyununda sadece yarış yok. Çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkartan editör modu da yer almakta. Editör modunda ağaç, hayvan, ev gibi içerisinde bulunduğunuz şehrin tüm güzelliklerini kendi kafalarındaki gibi yapmaları mümkün kılınmış.

Çocukların ilk görüşte sevecekleri özel bir arayüz ile gelen Toca Cars, teknolojik aletlerde oyun oynarken kendinden geçen çocuklar için en ideal oyunlar arasında. “Oyun istiyorum” diye başınızı şişiren çocuğunuza gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.

YORUMLAR