Toca Kitchen 1.1.3 (ios)

Toca Kitchen

Toca Kitchen
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Kitchen, iPhone ve iPad'de oynanabilen çocuklara özel bir yemek yapma oyunu.

Toca Kitchen, iPhone ve iPad’inize indirebileceğiniz, çocuğunuzun veya küçük kardeşinizin oynarken bir şeyler öğrenebileceği ücretsiz bir oyun.

Sevimli mi sevimli bir kedi ve çocuk dahil dört karaktere yemek yapma üzerine kurulu bir çocuk oyunu olan Toca Kitchen, dünya genelinde oldukça popüler bir oyun firması olan Toca Boca tarafından geliştirilmiş ve ebeveynler tarafından başarılı bulunmuş bir yapım. Oyunun temel amacı buz dolabındaki malzemeleri kullanarak aç bekleyen karakterlere yemek hazırlamak olsa da karakterlerin yemek hazırlanırken ve yemek sonrası tepki vermesi oyunu farklı kılmış ve animasyonlar oldukça başarılı. Karakterlerin mimikleri kadar çizimler de dikkatimi çekti. Buz dolabı, mutfak gereçleri, malzemeler ve de en önemli karakterler çizgi filmlerde gördüğümüz ile birebir aynı.

Mutfakta bulunabilecek tüm sebze ve meyveleri kullanımımıza sunan ve seçtiğimiz malzemeleri dilediğimiz pişirme yöntemiyle hazırlayıp sunmamıza izin veren oyun oynanış yönünden oldukça basit. Malzemeleri alıp hazırlama işlemlerini rahatlıkla yapabiliyoruz. Fare veya kaydırma hareketi ile tüm işimizi halledebiliyoruz. Bu noktada Toca Kitchen’ın karmaşık menü ve oynanış ile karşılaştığım çocuk oyunlarından çok farklı olduğunu söyleyebilirim.

Uygulama içi satın alma gerektirmeyen ve reklam içermeyen çocuk dostu arayüzü ile harika bir iOS oyunu olan Toca Kitchen’ın öne çıkan özellikleri ise:

  • Dört karaktere yemek hazırlıyorsunuz ve her karakterin sevdiği özel bir yemek var.
  • 12 farklı malzemeyi dilediğiniz şekilde hazırlayabiliyorsunuz.
  • Malzemeleri doğrayabiliyor, pişirebiliyor, mikrodalgaya atabiliyor, karıştırabiliyorsunuz.
  • Vejeteryan yemekler hazırlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR