Todoly Reminders

Todoly Reminders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Todoly Reminders sayesinde günlük hayatımızda yapmamız gereken görevleri çok daha rahat ve efektif bir şekilde takip edebiliyoruz.

Todoly Reminders, sade arayüzü ve kullanışlı özellikleriyle öne çıkan bir yapılacaklar listesi oluşturma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde problemsizce kullanabiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasnında kişiselleştirilebilir fonksiyonları yer alıyor. Kullanıcılar beklentileri doğrultusunda yapılması gereken işleri gruplandırabiliyor ve ufak notlar ekleyerek onları çok daha bilgilendirici kılabiliyorlar.

Todoly Reminders'ta yer verilen renkler, kullanıcılara görevleri farklılaştırabilme imkanı veriyor. Onlarca farklı renkten istediğimizi seçerek görevlere atayabiliyoruz. Bu sayede hem hatırlaması kolay oluyor hem de kabarık listede dikkat çekiyorlar.

Görevleri bitirdikçe hemen sağ üst bölümdeki çöp kutusu ikonuyla silebiliyoruz. Düzenli bir kullanım için bitirdikçe görevleri hemen silmenizi tavsiye ediyorum. Eğer iş ve özel hayatınızda kullanabileceğiniz bir yapılacaklar listesi uygulaması arıyorsanız Todoly Reminders'a mutlaka göz atın.