Toggl Timer

Toggl Timer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toggl Timer, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanabileceğiniz profesyonel bir zaman takip uygulamasıdır.

Toggl Timer, iPhone ve iPad'leri için geliştirilen kullanımı kolay ve profesyonel bir zaman takip uygulamasıdır. Kronometre yapısıyla çalışan uygulama sayesinde yaptığınız işlere ne kadar süre ayırdığınızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için yükledikten sonra bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Bilgisayar üzerinde çalışarak çok fazla saat geçiriyorsanız, bu uygulama sizin için oldukça yararlı olabilir. Tek bir tıklama ile sayacı başlatarak, üzerinde çalışmış olduğunuz proje bittiğinde yine tek bir tıklama ile durdurabilirsiniz. Zaman sayacını kapatmayı unututrsanız panik yapmanıza gerek yok. Çünkü uygulamaya kendiniz düzenleyerek çalıştığınız süreyi düzeltebilirsiniz.

Uygulama ile çalışırken 3 farklı etiket kullanabilirsiniz. Bunlar, müşteri, proje ve taslaktır. Üzerinde çalıştığınız işlemleri bu 3 etiket altında kolayca düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz bir zamanda bu etiketler hakkında istatistiki bilgilere ulaşarak hangi çalışmaların daha çok zamanınızı aldığını görebiliyorsunuz. Hem çevrimiçi hem de çemrımdışı olarak çalışabilen Toggl Timer, çevrimiçi olduğunuzda tüm girilen verileri otomatik olarak senkronize edecektir.

Modern ve şık bir arayüze sahip olan Toggl timer uygulamasını kullanışlı bularak seveceğinizi düşünüyorum.

Özellikler:

  • İstediğiniz zaman başlatma ve durdurma
  • Çevrımdışı desteği
  • Hızlı ve güvenilir
  • Raporlama ve zaman çizelgesi seçenekleri

YORUMLAR