Toilet Finder 2.1 (ios)

Toilet Finder

2.1
Toilet Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet Finder uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak bulunduğunuz şehirlerdeki umumi tuvaletleri bulabiliyorsunuz.

Toilet Finder uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının bulundukları şehirlerde yer alan umumi tuvaletleri kolayca bulabilmelerine olanak tanıyan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem kolay kullanılır hem de oldukça işlevsel bir yapıya sahip. Fakat ülkemizde henüz pek aktif olmadığı için İstanbul harici şehirlerde tam olarak ihtiyaçları karşılamayacaktır.

Uygulamanın bilhassa yurtdışında yaşayan kullanıcılar için faydalı olacağını düşünüyorum. Zira içerisinde yer alan harita ve navigasyon sistemi sayesinde çevrenizde bulunan halka açık tuvaletleri kolaylıkla bulma şansınız var ve memnun kaldığınız yahut kalmadığınız zamanlarda gerekli puanlama seçeneklerini kullanarak insanların doğru müesseselere gitmesine yardımcı olabiliyorsunuz.

Kullanıcıların ücretli, ücretsiz, engelli tuvaleti olan tuvaletler gibi seçenekleri kullanabilmeleri ise en doğru tercihlerin yapılabilmesine olanak tanıyor. Eğer uygulamanın sizi gönderdiği lokasyonda artık bir tuvalet bulunmuyorsa, bunu uygulamanın üreticisine bildirebiliyor ve tuvaletin haritadan kaldırılmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Fakat devamlı olarak navigasyon ve GPS kullanımının cihazınızın şarjını tüketeceğini unutmamanız gerekiyor. Dolayısıyla uygulamayı kullanırken çok uzun sürelerle navigasyondan faydalanmanızı pek önermiyorum. WC arama işlemleriyle uğraşmak istemeyenlerin faydalanabilecekleri kaliteli bir uygulama olduğu için göz atmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR