Toilet: Simulator

Toilet: Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet: Simulator saçmalık sınırlarını zorlayan bir mobil simülasyon oyunu

Toilet: Simulator oyunculara bir klozetin (!) yerine geçme ve etraflarına mutluluk saçma imkanı veren bir mobil tuvalet simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu simülasyon oyunu bize simülasyon türünün saçmalık sınırlarını ne derece zorlayabileceğini kanıtlıyor. Toilet: Simulator ilk akla geldiği gibi oyuncuların bir tuvalet seansında deliği tutturmaya çalıştığı basit ve yüzeysel bir oyun değil. Toilet: Simulator arkasında derin bir tarihi hikaye barındıran bir başyapıt. Oyunda yüzyıllar boyunca insanlar tarafından hunharca kullanıldıktan sonra dirilişe geçen klozetlerin haklı mücadelesine tanık oluyoruz. İnsanlar bu güne kadar her sıkıştıklarında tuvaletlerin peşinden koşmuşlardı. Onları nerede bulurlarsa pis emellerini gerçekleştirmiş, hatta bazen sifonu bile çekmeden olay yerini terketmişlerdi. Şimdi ise av avcı oldu ve kaçma sırası insanlara geldi. Toilet: Simulator'da sokağa çıkın ve o *okları geldikleri yere geri gönderin!

Evet, ciddi olarak sokağa çıkıp insanların peşinden koşturup etrafa *ok saçabileceğiniz bir oyundan bahsediyoruz. Oyuna başlarken klozetinizi seçiyorsunuz, onu savaş boyaları ile boyadıktan sonra sokağa salıyorsunuz. Şimdi insanlar düşünsün!

Toilet: Simulator'u dilerseniz multiplayer olarak oynayabiliyorsunuz ve diğer oyuncularla *ok savaşına girebiliyorsunuz. Oyun içerisindeki mikrodalga fırın ise oyunun sürpriz kahramanı.

YORUMLAR