Tomato Tycoon

Tomato Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Kickstartnews Inc.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Tomato Tycoon sezgisel kontrolleri ve eğlenceli grafikleriyle büyük küçük herkesin oynayabileceği türden bir oyun.

Tomato Tycoon iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Çoğu beceri oyunu gereksiz bir zorluğa sahiptir ve keyif vermekten çok sıkıntı verip sinir bozarlar. Fakat Tomato Tycoon eğlenceli grafikleri ve iyi ayarlanmış zorluk seviyesiyle görevini iyi bir şekilde yerine getiriyor ve oynayanları keyiflendiriyor.

Öncelikle Tomato Tycoon'u diğer oyunlardan ayıran önemli özelliklerden biri de birçok oyuna sahip olması. Tek bir oyun yapısından öte Tomato Tycoon'da farklı mini oyunlar yer almakta. Bu da oyunun bir süre sonra monoton olmasına engel oluyor. Sezgisel kontrolleri oyundan alınan keyfi artırırken çocuksu grafikleri zaman zaman güldürüyor. Bu noktada belirtmem gerekir ki bu oyun sadece çocuklar için değil yetişkinler için de epey eğlenceli.

Oyunda 4 farklı mini oyun ve 64 adet zorlayıcı görev bulunuyor. Bu görevleri başarıyla yerine getirebilmek için el ve göz koordinasyonunuzun iyi olması gerekiyor. Oyunda seçebileceğiniz 7 farklı karakter mevcut.

Tomato Tycoon'da reklam bulunmuyor ve sürekli bir şeyler almaya zorlayan pencereler de açılmıyor. Genel olarak Tomato Tycoon son derece keyifli ve vakit geçirmek için ideal bir oyun.

YORUMLAR