Top Gear: Race the Stig

Top Gear: Race the Stig
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear : Race the Stig, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz popüler televizyon programı Top Gear'ın resmi yarış oyunudur.

Top Gear : Race the Stig, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri eğlenceli ve sürükleyici bir araba yarışıdır.

Popüler televizyon şovu Top Gear için hazırlanan araba yarışı oyunu, TV şovunun hayranlarına gizemli sürücü Stig ile kafa kafaya yarışma şansını sunuyor.

Top Gear mekanlarında yarışabileceğiniz oyunda trafikte yer alan araçları atlatmalı, karşınıza çıkan rampalar yardımıyla karavanların üstünden atlamalı ve karşınıza çıkan güçlendiricileri kullanarak hız sınırlarını zorlayarak yüksek puanlar yapmaya çalışmalısınız.

En yüksek skorlarınızı Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar üzerinde paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuyarak oyunun heyecanını ikiye katlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında TV şovu Top Gear'da görmüş olduğunuz birçok simgesel aracı da Top Gear: Race the Stig ile kullanma şansını yakalayabilirsiniz.

Eğer sıkı bir Top Gear takipçisiyseniz, Top Gear: Race the Stig adlı iOS araba yarışını mutlaka denemenizi öneririm.

Top Gear: Race the Stig Özellikleri:

  • Televizyon programında gördüğünüz simgesel araçlarla yarışma şansı
  • Farklı başlıklarla sürücünüzü özelleştirebilme
  • Oyun içi güçlendiriciler ile trafiği hiçe sayma
  • Facebook ve Twitter üzerinde skorunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuma

YORUMLAR