Top Speed 1.0 (ios)

Top Speed

1.0
Top Speed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Speed, sokaklar arası drag yarışlarında boy gösterdiğiniz hareketli bir iOS oyunu.

Top Speed, modifiye edilebilir ve geliştirilebilir spor arabalarla drag yarışlarına katılarak sokakların kralı olmaya çalıştığımız enfes bir iOS oyunu. Hem iPhone hem de iPad’de canavar gibi çalışan yarış oyununda çete ve suçlulardan oluşan en iyi drag yarışçılarıyle teke tek kapışmanın heyecanını yaşıyoruz.

Drag yarışı oyunu olduğundan doğal olarak aksiyonun hiç eksik olmadığı oyun iOS platformunda da aynı güzellikte karşımıza çıkıyor. Olabildiğince detaylı hazırlanmış göz alıcı görseller, atmosfere uygun müzikler ve motor sesleriyle bizi bizden alan Top Speed, şu ana kadar mobilde tasarlanmış en detaylı drag yarışı oyunu diyebilirim.

Klasik, spor hatta polis arabaları arasından seçim yapmamıza izin veren Top Speed’de oldukça zorlu bir kariyer bizleri bekliyor. Tabii ki ilk başladığımızda tecrübe puanımız yok yani amatör konumunda başlıyoruz. Yarışları kazandıkça sıralamamız artıyor, sokakların en iyilerinin dikkatini çekmeye başlıyoruz. Sokak demişken, kariyerimiz süresince beş farklı yerde yarışıyoruz.

Tek amacımızın tüm drag yarışlarında birinci gelerek sokakların en iyisi unvanına sahip olmak olduğu oyunda detaylı olmasa da modifiye etme seçeneği de var. Tıpkı eski Need For Speed oyununda olduğu gibi arabamızı tabiri yerinde ise şekil yapabiliyoruz. Tabii ki boyama, çıkartma ekleme gibi özelleştirme seçenekleri de var. Motoru geliştirme, nitroyu güçlendirme gibi yarışlardaki performansımızı doğrudan etkileyen yükseltmeler de mevcut. Garajda mevcut aracımızı geliştirebilmenin yanında yeni bir araç satın alma şansına da sahibiz. Gerek yükseltmelerin gerekse de araç satın alımlarının gerçek paraya dayalandırılmaması ise oldukça hoşuma gitti.

Top Speed de diğer drag yarışı oyunları gibi oynanıyor. Vites değiştirme, nitro ile hızlanma işlemlerini ekranın altındaki direksiyon simidinin üzerindeki butonları kullanarak yapıyoruz. Tabii ki yarışları önde kapamak için bu iki butonu zamanında ve dozunda kullanmamız gerekiyor.