TopNotes

TopNotes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TopNotes, iPhone ve iPad sahiplerinin not almak kullanabileceği gelişmiş özelliklere sahip ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

TopNotes, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir not alma uygulamasıdır. Bir not alma uygulamasında olmasını istediğiniz tüm araçlara sahip olan TopNotes ile yeni notlar ekleyebilir, notlarınızı organize edebilir, çizim yapabilir ve notlarınıza fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Uygulama tasarlanırken daha rahat kullanmanız için sürükle ve bırak desteği eklenmiştir. Bu özellik sayesinde notlarınızı farklı kategoriler altında kolayca organize ederek yönetebilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise, özel olan ve başkaları tarafından okunmasını istemediğiniz notlarınıza şifreli koruma ekleyebilmek.

Uygulamanın ana özellikleri:

  • Daha kolay not alabilmeniz için kağıt ve mürekkep desteği
  • Notlarınız içierisindeki önemli yerleri vurgulama ve istemediğiniz kısımları silme
  • Notlarınızı kopyalama ve taşıma
  • Notlarınıza fotoğraf ve albümler ekleme
  • Silme ve yeniden yazma

Yukarıdaki özelliklerine ek olarak, sadece okuma, yanlış yazımları önlemek için bilek koruma ve benzeri türde daha bir çok özellik bulunmaktadır. Uygulamanın ücretsiz versiyonu ile sunulan ana özelliklerin not alma uygulaması ihtiyacı olanlar için yeterli olacaktır. Fakat sıkça not alma uygulaması kullanıyorsanız ve daha fazla özelliğe ihtiyaç duyuyorsanız uygulamayı pro versiyonuna yükseltebilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz TopNotes uygulamasını kesinlikle indirerek denemenizi tavsiye ederim.