Total War Battles: KINGDOM 1.0 (ios)

Total War Battles: KINGDOM

1.0
Total War Battles: KINGDOM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total War Battles: KINGDOM mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir stareteji oyunudur

Total War Battles: KINGDOM boş vakitlerinizi değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek olabilecek bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz  olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Total War Battles: KINGDOM, bilgisayarlarımızda uzun yıllardır oynadığımız başarılı Total War serisini mobil cihazlarımıza konuk ediyor. Total War Battles: KINGDOM'da oyuna kendi tarafımızı seçerek başlıyoruz. Temel amacımız ise krallığımızı sürekli güçlendirerek en güçlü krallık olmak ve düşmanlarımıza üstünlük sağlamak.

Total War Battles: KINGDOM'da oyun başladıktan sonra çiftliklerimizi inşa ederek üretim faaliyetlerini başlatıyoruz. Bu sayede krallığımızın nüfusunu artırabilmekteyiz. Üretimi başlattıktan sonra madenler gibi ek kaynaklar toplamamız ve bu kaynakları işlememiz gerekli. Bu iş için de taş ocakları ve demirciler gibi yapıları inşa ediyoruz. Bu sayede ordumuzun silah ihtiyacını karşılayabilmekte, daha fazla asker yetiştirebilmekte ve krallığımızı bir adım ileriye taşıyabilmekteyiz. Online altyapıya sahip olan oyunda diğer oyuncularla savaşabilmeniz de mümkün. 

Total War Battles: KINGDOM'u hem mobil cihazlarınızda hem de bilgisayarlarınızda oynayabiliyor, oyuna herhangi bir cihaz üzerinden kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.