Touchdown Hero 1.5 (ios)

Touchdown Hero

1.5
Touchdown Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touchdown Hero, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz keyifli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Touchdown Hero, iOS işletim sistmeine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda Amerikan futbolu maçlarına katılıyor ve skor yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Oyun her ne kadar sonsuz koşu oyunu gibi görünse de araya serpiştirdiği orijinal detaylar ile rakiplerinden sıyrılmasını iyi biliyor. Oyun kuşbakışı kamera açısına sahip. Bizim görevimiz ise karakterimizi her türlü rakip saldırısından korumak.

Bunu gerçekleştirmek için ekranın sağına ve soluna dokunmamız gerekiyor. Karakter dokunduğumuz yöne doğru koşuyor. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken şey sürekli olarak bir yöne doğru basmamız gerektiği. Aksi halde karakterimiz ağır çekim moduna geçiyor ve bu modun da belli bir sınırı var.

Oyunda dikkat etmemiz gereken tek şey rakipler değil. Oyun esnasında hava şartlarına ve sahada bulunan engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Retro müzikler ve grafik modellemeleriyle zenginleştirilmiş olan oyun, hızlı ve aksiyon dolu beceri oyunlarından hoşlanan herkes tarafından denenmeli.

YORUMLAR