Towers N' Trolls 2.5 (ios)

Towers N' Trolls

2.5
Towers N' Trolls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Towers N' Trolls oldukça eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Towers N' Trolls eğer strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Towers N' Trolls'de troll orduları tarafından saldırıya uğrayan bir krallığı kurtarmaya çalışıyoruz. Kule savunma oyunu - tower defence türünde bir oyun olan Towers N' Trolls bize bu iş için farklı savunma kuleleri inşa etme ve onları geliştirerek düşmanlarımızla baş edebilme imkanı veriyor.

El çizimi haritalarda geçen savaşlarda düşmanlarımız üzerimize dalga dalga saldırırken stratejik yeteneklerimizi doğru bir şekilde kullanmamız ve savunma kulelerimizi ihtiyaç duyulan yerlere yerleştirmemiz gerekiyor. Oyunda karla kaplı ormanlar, verimli çayırlar, bataklıklar ve yer altı gibi farklı mekanları keşfederken oyunu 4 farklı oyun modundan birini seçerek oynayabiliyoruz.

Towers N' Trolls'de saniyelerin bile önemli olduğu heyecan dolu savaşlara katılabilmekteyiz. Oyunda yer alan rastgele eşya yağmalama sistemi ise her oynayışımızda bize farklı bir oyun tecrübesi yaşatmakta. Eğer eğlenceli bir strateji oyunu oynamak isterseniz Towers N' Trolls'u deneyebilirsiniz.