Towers Runner

Towers Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Towers Runner zorlu bir mobil beceri oyunudur

Towers Runner eğer Flappy Bird tarzı reflekslerinizi test eden ve sinir bozucu bir oyun deneyimi sunan mobil oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız denemekten keyif alacağınız bir beceri oyunu.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda ilginç bir zombi istilası hikayesi konu alınıyor. Oyunumuz bir gökdelende geçiyor. Ansızın ortaya çıkan bir virüs gökdelendeki ofislerde çalışan insanları zombilere dönüştürüyor ve bu zmbiler etraflarına saldırmaya başlıyorlar. Gökdelendeki güzel kızlar ise pencerelere çıkarak ciyak ciyak bağırıyorlar ve yardım istiyorlar. Bu güzel kızların yardımına koşmak ise gökdelenin camlarını silmekle görevli kahramanımıza düşüyor.

Towers Runner'da temel amacımız cam silme asansörünü kullanarak yukarıya doğru çıkmak ve pencerelerden bağıran kızları kurtararak gökdelenin tepesine ulaşmak. Gökdelenin tepesinde bizi bir helikopter beklemekte ve kurtarmakta. Fakat gökdelenin tepesine çıkmak hiç de kolay değil. Çünkü pencerelerden dışarı çıkan tek şey güzel kızlar değil. Zombiler de pencerelerde bize öpücük vermek için hazır bekliyor. Ayrıca gökdelene asılı tabelalara ve yukarıdan düşen şeylere de çarpmamamız gerekiyor. Bu işi yaparken bir yandan da altınları topluyoruz. Altınları farklı gökdelenlerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

Towers Runner'da yapmamız gereken tek şey kahramanımızı sağa veya sola doğru yönlendirmek. Oyun göze hoş görünen retro grafikleri ve eski oyunlardaki eğlenceli havayı birleştiriyor.