TRANSFORMERS: Battle Tactics

TRANSFORMERS: Battle Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TRANSFORMERS: Battle Tactics, Transformers kahramanlarını kontrol ettiğiniz bir strateji oyunudur

TRANSFORMERS: Battle Tactics eğer sıra tabanlı strateji oyunlarını ve Transformers kahramanlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Transformers oyunu olan TRANSFORMERS: Battle Tactics'de herşeye kendi kahraman takımımızı oluşturarak başlıyoruz. Takımımızda kullanabilmemiz için bize 75 farklı Transformers kahramanı seçenek olarak sunuluyor. Bu kahramanlar arasında Optimus Prime, Bumblebee, Megatron ve Starscream gibi Transformers filmlerinden de tanıdığımız ünlü kahramanlar yer alıyor. Takımımızı oluşturduktan sonra ise sıra rakiplerimizin karşısına çıkmaya geliyor. Rakiplerimizle yapacağımız savaşlarda takımımızdaki kahramanların sahip oldukları yetenekler veya dezavantajlar savaşın kaderini belirlemekte. Takımımızdaki kahramanların ne derece uyumlu olduğu kadar rakip takımın sahip olduğu savaşçıların yetenekleri de oldukça önemli. Bize düşen görev ise doğru stratejiyi izleyerek dezavantajlarımızı ortadan kaldırmak ve rakip takım oyuncularını birer birer düşürmek.

TRANSFORMERS: Battle Tactics'i oyuncular dilerlerse senaryo modunda tek başlarına, dilerlerse çok oyunculu modda diğer oyunculara karşı oynayabilirler. Her iki oyun modunda da savaşları kazandığımızda kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve onları sonraki savaşlar için daha güçlü hale getirebiliyoruz. 2 boyutlu grafiklerin yer aldığı oyun boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR