Triangle Dash! 1.1 (ios)

Triangle Dash!

1.1
Triangle Dash!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Triangle Dash!, BoomBit'in iOS platformuna özel çıkardığı yeni beceri oyunu.

Triangle Dash!, Apple TV’de de oynanabilen beceri oyunlarıyla karşımıza çıkan BoomBit’in iOS platformuna özel çıkardığı oyunları arasında.

Üçgen şeklinde ne olduğuna anlam veremediğimiz bir objeyle engellerle dolu platform içerisinde tırmanmaya çalıştığımız oyun ilginç bir oynanış sunuyor. Girintili çıkıntılı tasarlanan platformda ilerlemek için ekranın herhangi bir noktasına basılı tutarak üçgeni hareketlendiriyoruz ve çapraz şekilde yol alıyoruz. Köşelere asla değmememiz gerektiğinden ekrana dokunuş süremizi çok iyi ayarlamamız gerekiyor. Tabiri yerinde ise gaza gelip fazla dokunursak kolaylıkla köşelere çarpıyor ve sil baştan başlıyoruz. Sil baştan demişken oyunda kayıt yok ancak belli noktalara geldiğimizde kaldığımız yerden devam etme şansına sahibiz.

Oyunun çoklu oyuncu modu da bulunuyor lakin tavsiye etmem. Aynı anda yanınızdaki arkadaşınızla kapışma şansınız yok; bunun yerine yandığınızda arkadaşınız, arkadaşınız yandığında da siz oynamaya başlıyorsunuz. Keşke multiplayer modu sıra tabanlı olmasaydı. Bir başka seçeneğiniz de Apple TV’de oynamak.

YORUMLAR