Trucker: Parking Simulator

Trucker: Parking Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trucker: Parking Simulator kullanıcılara eğlenceli bir deneyim yaşatmak için tasarlanmış ve bolca kariyer görevi sunan bir simülasyon oyunudur.

Zengin içeriği ve onlarca farklı göreviyle oyunseverlere keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Trucker: Parking Simulator tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Toplamda 72 kariyer görevi ve 3 farklı kamyon tipi sunan oyunda 3 boyutlu çevre modellemeleri kullanılmış.

Her ne kadar üç boyutlu olsalar da tasarımlar biraz daha iyi olabilimiş. Açıkçası bir simülasyon oyunundan daha iyi görseller beklerdim. Yine de Trucker: Parking Simulator denemeye değer yapımlar arasında yer almalı.

Kişiselleştirilebilir kontrol mekanizması sayesinde kullanıcılar diledikleri sistemi seçmekte özgürler. Analog veya tilt kontrolleri kullanarak araçlarınızı kullanabilirsiniz. Açıkçası tilt kontroller birazcık beceri istiyor. Bu yüzden önce analog kontrolü deneyip daha sonra tilt kontrolleri denemenizi tavsiye ediyorum. Game Center desteği de sunan oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Düzgün park etme, hızlı kullanma ve kurallara uyarak kullanma gibi farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Trucker: Parking Simulator özet olarak eğlenceli ve vakit geçirmek için ideal bir simülasyon oyunu.