Twin Runners 2

Twin Runners 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twin Runners 2, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, dinamik bir beceri oyunu.

Twin Runners 2, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için özel olarak tasarlanmış, gerek oyun yapısı gerekse atmosferiyle büyük beğeni toplamayı başaran bir beceri oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda aynı doğrultuda ilerleyen fakat farklı bölümlerde yer alan iki ninjanın kontrolünü üstleniyoruz. Amacımız ilerledikleri yollarda karşılarına çıkan engelleri aşmalarına yardımcı olmak ve mümkün olduğunca ileri gitmelerini sağlamak.

Aslında sonsuz koşu adı verilen bu tarzı daha önce pek çok oyunda gördük. Dolayısıyla Twin Runners 2'nin çok orijinal bir mobil oyun olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat bu oyunu özel kılan detaylar arasında grafikler, ses efektleri ve dinamik atmosferi yer alıyor. Son derece kaliteli hazırlanmış olan bu detaylar ile oyunu saatler boyunca oynasanız bile sıkılacağınızı düşünmüyorum. Oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabiliyoruz.

Oyunda kontrolümüze verilen ninjaları yönetebilmek için ekrana kısa dokunuşlar yapmamız gerekiyor. Her dokunduğumuzda ninjaların ilerledikleri şerit değişiyor. Bu şekilde devam ederek karşımıza her engel çıktığında gittiğimiz şeridi değiştirmeli ve en yüksek skoru toplamalıyız.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Twin Runners 2, ücretsiz bir beceri oyunu oynamak isteyen herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.