Two Dots 1.8.0 (ios)
Two Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    Playdots, Inc.

Two Dots, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde zevkle oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Two Dots, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız aynı renklere sahip olan noktaları birleştirmek ve yok olmalarını sağlamak. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli husus en az üç noktayı eşleştirme zorunda oluşumuz. Üç adetten fazla noktayı birleştirirsek alacağımız puan miktarı da aynı oranda artış gösteriyor.

Söz konusu noktaları birleştirebilmek için parmağımızı ilgili noktaların üzerinde dolaştırmamız gerekiyor. Bu noktada oyuncular serbest bırakılmış; sadece düz hat üzerinde yer alan noktaları değil, kare veya zigzag şekilde sıralanmış olan noktaları da birleştirebiliyoruz. Noktaları birleştirip yok ettiğimizde yukarıdan yenileri düşüyor. Bölüm sona erene kadar bu döngüyü tekrar etmemiz gerek.

Two Dots'ta Facebook desteği unuluyor ve bu sayede oyuncular hesaplarıyla giriş yaparak arkadaşlarıyla rekabet etme şansına sahip oluyorlar. Böylesine bir etkileşim imkanı sunduğu için oyun çok daha keyifli bir hale bürünüyor.

Rafine ve gereksiz görsel efektlerden arındırılmış olan Two Dots, her seviyeden oyunseverin hoşuna gidebilecek bir seçenek. Boş zamanlarınızı keyifli kılacak bir oyun arayışındaysanız Two Dots'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR