Under Armour Record 2.1 (ios)

Under Armour Record

2.1
Under Armour Record
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Under Armour Record uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızı tüm spor geçmişinizi tutmak için kullanabiliyorsunuz.

Under Armour Record uygulaması, iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış bir fitness ve sağlık uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem bir sosyal ağ niteliği barındırması hem de spor takibi için gerekli tüm araçları barındırması sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınızı ve tüm ihtiyaç duyduğunuz raporlara göz atabileceğinizi düşünüyorum. Arayüzünün kolay kullanılır yapısı da uygulamanın işlevlerine oldukça büyük bir katkıda bulunuyor diyebilirim.

Uygulamayı kullanırken hem elinizde bulunan fitness bileklikler, akıllı saatler gibi cihazların gönderdikleri verilerden faydalanabiliyor, hem de bu cihazlar elinizde yoksa akıllı telefonunuzun kendi sensörlerini de spor takibi amacıyla kullanabiliyor. Aynı zamanda kendinizin de veriler girmesine yardımcı olduğu için uyku zamanlarınız, kilonuz gibi verileri uygulamaya eklemek mümkün hale geliyor.

Elde edilen verilerden oluşturulan raporları incelemek oldukça basit ve bu raporlardaki verileri kendi profilinizde paylaşarak dostlarınızın yorumlarını almanız da mümkün. Rapor paylaşımlarının yanında fotoğraf ve durum bilgilerinizi de dostlarınızla zaman tünelinizde paylaşabiliyor, daha sonra onları yorum yapabilmelerini veya paylaşmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Hem fitness ve spor durumunuzun kaydını tutmak hem de dostlarınızla spor sohbetleri ve paylaşımları yapmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken ilginç uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Elbette uygulamanın sosyal ağ niteliklerinden faydalanabilmek için aktif bir internet bağlantısı gerekiyor.

YORUMLAR