Unibox 1.0 (ios)

Unibox

1.0
Unibox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unibox, iPhone ve iPad cihazlarızda kullanabileceğiniz bir e-mail uygulamasıdır.

Unibox, çoğu zaman karmaşık olan elektronik postalarımızı düzene sokan bir e-mail uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarında rahatlıkla kullanabildiğimiz bu uygulama sayesinde, kontrol etmekte zorlandığımız e-mail hesaplarını çok kolay bir şekilde organize edebiliyoruz. Akıllı telefonlarında daha düzenli bir e-mail okumak deneyimi yaşamak isteyenlerin mutlaka denemelerini öneriyorum. 

Unibox uygulaması ilk bakışta basit bir fikirmiş gibi görünse de, ister istemez karmaşık hale getirdiğimiz akıllı telefonlarımızı temiz tutmamıza yarıyor. Oldukça sade bir arayüz bulunan uygulamanın mevcut özellikleri dahi kendisine hayran bırakıyor. Mail listenizde 15 kişi var diyelim ve bunlarla sürekli iletişim halinde olduğunuzu düşünelim. Unibox bu kişileri teker teker ayırt ediyor ve üzerlerine tıkladığınızda onlardan gelen mailleri alt alta sıralıyor. Üstelik ayrı bir ekranda da kişilerinizden gelen dosyaları da düzenli bir şekilde görebiliyorsunuz. Gelen maillere yanıt vermekte yine bir o kadar kolay. Yanıt vermek istediğiniz mesajın üzerine gelip hızlı mesaj seçeneğini kullanarak mail atabilirsiniz. 

Unibox ayrıca IMAP protokolü bulunan Gmail, Hotmail, Outlook, Live, Yahoo, Office365 hizmetlerini destekliyor ve ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Gelen mailleri düzene sokmaktan sıkılmışsanız yüklemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR