Vodafone Arena

Vodafone Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone Arena uygulaması ile stat hakkında detaylı bilgi alabilir, stadı gezebilir, maçları takip edebilirsiniz.

Vodafone Arena, Beşiktaş taraftarlarının sabırsızlıkla beklediği Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu ve mobil uygulaması da bulunuyor.

iOS platformunda iPhone ve iPad’de kullanılabilir olan stadyum uygulamasında açılışına sayılı günler kalan Vodafone Arena’yı oturduğunuz yerden 3 boyutlu olarak gezme, kat planlarına, koltuklara göz atma, stat hakkında detaylı bilgiye ulaşma şansına elbette sahipsiniz. Stata dair görsel ve yazılı detaylı bilgi edinmenin yanı sıra Beşiktaş ve Vodafone Arena’ya dair yazılan çizilen güncel haberleri, Beşiktaş’ın maçlarını, ligdeki durumunu, hatta maçları canlı olarak takip etmeniz mümkün.

Beşiktaş taraftarlarını bir araya getiren resmi nitelikli uygulama arayüzünün de olabildiğince sade tasarlandığını da atlamamak gerek. Tek dokunuşla Beşiktaş’ın puan durumuna, oynayacağı maçlara, stat görüntülerine, haberlere ulaşabiliyorsunuz.

Yüksek hızlı mobil ve WiFi internet bağlantısı sunacak olmasıyla da dikkat çeken Beşiktaş Vodafone Arena’nın mobil uygulaması da oldukça başarılı.

YORUMLAR