Watch_Dogs Companion: ctOS

Watch_Dogs Companion: ctOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Watch_Dogs Companion: ctOS heyecan dolu bir online hackleme oyunudur

Watch_Dogs Companion: ctOS yeni çıkan açık dünya oyunu Watch Dogs ile birlikte yayınlanmış resmi Watch Dogs yardımcı uygulamasıdır.

Ubisoft tarafından yayınlanan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Watch_Dogs Companion: ctOS aslında çoklu oyuncu altyapısını kullanan online bir hackleme oyunudur. Watch_Dogs Companion: ctOS'da Watch Dogs oyunun geçtiği şehir olan Chicago'daki elektronik sistemleri ve Chicago polisini yöneten ctOS sistemini kontrol ederek diğer oyuncuları hackleyerek durdurmaya ve şehirdeki düzeni sağlamaya çalışıyoruz.

Watch_Dogs Companion: ctOS oynayabilmek için Watch Dogs oyununa sahip olmanız gerekmiyor. Watch_Dogs Companion: ctOS'u oynamak için öncelikle bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekmekte. Oyun sadece diğer oyuncularla birlikte oynanabildiği için internet bağlantısını kullanıyor. Bunun yanında bir Uplay, Xbox Live veya PSN hesabınızın olması da gerekmekte.

Watch_Dogs Companion: ctOS'da rakiplerimizi takip edebilmek için bize birçok farklı seçenek veriliyor. Dilersek rakibimizin peşine üzerinde keskin nişancı olan bir polis helikopteri takabiliyoruz ve onu takip edebiliyoruz. Helikopterin kapsama alanı dahilindeki trafik ışıklarını, sokak lambalarını, yol barikatlarını, boruları ve diğer öğeleri kontrol ederek rakibimize zorlu anlar yaşatabilmekteyiz. Ayrıca özel harekat ekipleri ve zırhlı araçlar gibi farklı polis birliklerini kontrol de edebilmekteyiz. Oyunda tecrübe puanı ve yetenek puanları kazandıkça bu birlikleri geliştirebilmemiz de mümkün.

 

YORUMLAR