WD My Cloud 3.0.1 (ios)

WD My Cloud

WD My Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    258

  • Üretici

    Western Digital

WD My Cloud ile dosyalarınızı kaydedin, istediğiniz yerden erişin.

WD My Cloud, WD kişisel depolama cihazlarınız ve bulut depolama servislerinizdeki verilere erişmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Depolama çözümleri sağlayıcısı Western Digitals tarafından geliştirilen bu uygulamayı kullanarak WD kişisel ve bulut cihazlarınızdaki resimleri görüntüleyebilir, videoları izleyebilir, müzikleri dinleyebilir, dökümanlara erişebilirsiniz. Ayrıca iPhone ve iPad’inizden doğrudan video ve fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Bulut depolama hesaplarınıza veya WD kişisel bulut depolama cihazlarınıza giriş yaparak uygulama içerisinden tüm dosyalarınıza erişebilirsiniz. My Cloud, My Book Live, My Book Live Duo ve My Net N900 Central bulut depolama ürünleri ve Dropbox, Google Drive ve SkyDrive bulut depolama servisleri ile çalışan uygulama dosyalarınız üzerinde her türlü işlemi yapma imkanı tanır. Mobil cihazınızdan dosyalarınıza erişebilir, çevrimdışı erişim için dosyalarınızı indirebilir, e-posta olarak paylaşabilir, dosyalarınız üzerinde kopyalama, taşıma, silme, yeniden adlandırma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

YORUMLAR