WeekCal Planner

WeekCal Planner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeekCal Planner, ücretsiz olarak kullanabileceğimiz pratik bir randevu ayarlama uygulaması.

WeekCal Planner, ücretsiz olarak indirebileceğiniz pratik ve işlevsel bir randevu ayarlama uygulaması olarak tanımlanabilir. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabildiğimiz bu uygulama sayesinde yapmamız gereken toplantıları düzenli bir şekilde not alabiliyor ve bu sayede toplantının unutulma riskinin önüne geçebiliyoruz. Üstelik oluşturduğumuz toplantıları başkalarıyla paylaşabiliyor ve bu sayede katılımı da ölçebiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde son derece sade ve kolay anlaşılır bir arayüzle karşılaşıyoruz. Düzenli arayüz sayesinde toplantı eklemek ve daha önceden eklediğimiz toplantı tarihlerini ve mekanlarını düzenlemek son derece basit ve hızlı. Daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olsanız bile WeekCal Planner'ı kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

WeekCal hem iş hem de özel hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Başka bir deyişle, hem sinemaya giderken arkadaşlarınızı davet etmek hem de iş arkadaşlarınızla akşam yemeği ayarlamak için Weekcall Planner'ı kullanabilirsiniz. Herhangi bir kullanım kısıtlaması söz konusu değil; her şeyi ihtiyaçlarınıza göre belirliyorsunuz.

Uygulamayı kullanabilmek için ya kayıt oluşturmamız ya da Facebook hesabımızla giriş yapmamız gerekiyor. Açıkçası Facebook ile giriş yapmak çok daha pratik fakat tercih elbette ki sizin.

Genel olarak WeekCal Planner, yakın çevresiyle veya iş arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.