What's the Pic? 3.8.1 (ios)

What's the Pic?

What's the Pic?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What's the Pic?, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen popüler bir resim bulmaca oyunu.

What's the Pic?, her yaşta oyuncuya hitap eden bir resim tahmin etme oyunu. iOS tabanlı iPhone ve iPad’inize indirip, kısa boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabileceğiniz oyunda 100 kareden oluşan bulması çok güç resimlerle de karşılaşacaksınız.

Kafa yormadan oynanabilen, zaman öldürmek içim birebir oyunları seviyorsanız What’s the Pic? oyununu kesinlikle denemelisiniz. Hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayabileceğiniz bu bulmaca oyununda tek amacınız karelerle kapatılmış resmi ortaya çıkarmak.

Oyunun başlangıcı tahmin edeceğiniz üzere çok basit bulmacalardan oluşuyor. Resimler hemen tahmin edilebilecek kadar basit ve kelimenin uzunluğu oldukça kısa. Birkaç kare açtırdıktan sonra kolaylıkla tahmin edebiliyorsunuz. Ancak ilerleyen seviyelerde tabloların büyüklüğü artıyor ve birkaç dokunuş yapsanız dahi resmi zor tahmin ediyorsunuz. Tabii ki zor tabloları çözerken kullanabileceğiniz yardımcılarınız var. Arkadaşınıza sorabiliyor, yanlış harfleri eleyebiliyor, tek bir harf çıkarabiliyorsunuz. Lakin bunlar sınırlı sayıda ve kullandığınız vakit altınlarınızdan ciddi bir azalma oluyor.

Çok basitten oldukça zora doğru ilerleyen 500’ün üzerinde bulmaca sunan What’s the Pic? oyununun oynanışı oldukça basit. Resmi tahmin ediyor ve harflere dokunarak kelimeyi açtırıyorsunuz. Burada oyunun bana göre bir eksikliği var. Yanlış açtırdığınız her harf sonrası puanınız eksilmiyor. Böylelikle deneme yanılma yoluyla kelimeye ulaşabiliyorsunuz. Öte yandan kelimeyi tahmin etmek için bir süre sınırınız yok. Bence bu iki unsur dahil edilseydi oyun çok daha heyecanlı ve zor hal alabilirdi. Oyunun diğer bir eksi yanı ise sadece İngilizce kelimeleri içermesi. Eğer yabancı kelime bilginiz sınırlı ise oyunda fazla ilerleme şansınız yok.

What’s the Pic?, okula veya işe giderken / dönerken, tatilde, seyahat esnasında vakit geçirmek için birebir iPhone ve iPad oyunları arasında.

YORUMLAR