Where's My Mickey?

Where's My Mickey?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    163

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Where's My Mickey, eğlenceli animasyonlarıyla iPhone, iPad ve iPod touch'larınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca ve zeka oyunudur.

Esprili animasyonlarla hava olaylarını birleştirerek, bizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını açan Where’s My Mickey ile Disney'in sevimli kahramanı Mickey yeni maceralar için hazır.

Mickey’nin komik animasyonlarıyla dolu zorlu bulmacaları  çözerken, harika bir mobil oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Toprağı kazarak, bulutları sıkarak ve rüzgar girdapları oluşturarak Mickey’e ulaştırdığınız suyu mümkün olduğunca tasarruflu kullanarak bölümleri tamamlamanız gerekiyor.

Oyunda şaşırtıcı ve esprili senaryolarla dolu, birbirinden farklı 5 bölüm yer alıyor. Where's My Mickey her bölümde bulutlar, yağmur ve rüzgarı kullanarak eğlence ve zorluklarla dolu maceralar yaşayacağınız 100 den fazla seviye ile karşınıza çıkıyor.

Disney Channel'ın klasik Mickey serisinin modernleşmesiye ortaya çıkan oyunun görselleri de oldukça tatmin edici. Ayrıca oyunda yer alan bonus ve koleksiyon bölümlerined Plutoya yardım ederek gizli koleksiyonları bulabilir ve daha fazla bonus bulmacanın kilidini açabilirsiniz.

Where's My Mickey'de, sevimli kahramanımızın arkadaşları da bizlerle birlikte. Goofy’le yepyeni eğlenceli serüvenlere atılarak ilerleyen seviyelerde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

6 adet Goofy bulmacasını ücretsiz olarak oynayabilir ve küçük bir ücret karşılığında ilerleyen bölümlerin kilidini açabilirsiniz. 

Zorlu bulmacalarla dolu ve komik animasyonlarıyla oldukça eğlendiren bu oyunu çok seveceğinize eminim.

YORUMLAR