White Label 1.1.1 (ios)

White Label

White Label
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Label, Hip Hop müziğin amatör isimlerini dinleyebileceğiniz bir iPhone uygulaması ve ücretsiz.

White Label, hip hop müzik dinleyicilerine özel hazırlanmış bir iPhone uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Hip Hop dünyasının ünlü isimlerinden ziyade yeni yüzleri bulabileceğiniz müzik uygulaması içeriğinin yanında kayıt işlemi gerektirmemesi hemen kullanılabiliyor olması ile de beğenimi kazandı.

iPhone’unuzda müzik dinlemeyi seviyor ve de hip hop beğendiğiniz türler arasındaysa Hip Hop müziğin yeni isimlerini kesintisiz ve ücretsiz olarak dinleme imkanı sunan White Label’ı kesinlikle denemeniz gerektiğiniz düşünüyorum.

Hip Hop müziğin amatör isimlerinin yer aldığı ve parçaları SoundCloud üzerinden dinleyebileceğiniz bir müzik uygulaması olan White Label’ın en beğendiğim yanı arka planda çalma özelliği oldu. Bu sayede bir yandan parçayı dinlerken diğer yandan sanatçının resmi Twitter hesabında olan biteni takip edebiliyorsunuz.

Her gün farklı bir hip hop şanatçısını karşınıza çıkaran uygulamanın paylaşım seçeneğini de bulunuyor. Uygulamanın Twitter hesabınıza erişimini kabul ettikten sonra o andan dinlediğiniz parçayı -hashtag ile birlikte- sosyal ağ hesabınızda arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

White Label Özellikleri:

  • SoundCloud üzerinden parçaları anlık olarak ve tam uzunlukta dinleme
  • Twitter üzerinden hip hop hayranları ile sohbet etme imkanı
  • Dinlenilen parçayı Twitter’dan paylaşma
  • Her gün yeni bir isim keşfetme
  • Kullanımı basit ve hızlı kullanıcı arayüzü

YORUMLAR