Winter Road Trucker 3D

Winter Road Trucker 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Road Trucker 3D iOS cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz, heyecan dolu bir kamyon sürme oyunu.

Winter Road Trucker 3D tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz, heyecan dozu yüksek bir kamyon sürme oyunu olarak tanımlanabilir. Yüksek çözünürlüklü grafikleriyle dikkat çeken bu oyunda karlı yollarda varış noktasına ulaşmak için mücadele ediyoruz.

Oyunda mücadele ettiğimiz yollar buzla kaplı olduğu için aracımızı son derece dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Neyse ki kontrol mekanizması bunu başarabilmemiz için elinden gelen her şeyi yapıyor. Hassas manevraları iyi çalışan kontroller sayesinde kolayca gerçekleştirebiliyor, kamyonumuzu aşağı düşmekten kurtarabiliyoruz. 8 farklı kamera açısının da faydasını da es geçmemek gerekiyor. Zorlandığımız anlarda hemen kamera açısını değiştirerek görüş açımızı optimize edebiliyoruz.

Winter Road Trucker 3D'de 4 farklı kamyon tipi bulunuyor ve bunlardan dilediğimizi seçmekte özgürüz. Uzunlukları 1 kilometreyi bulan yollar oyuna çeşitlilik katıyor ve kısa sürede tükenmesine engel oluyor.

Açıkçası Winter Road trucker 3D simülasyon oyunlarından hoşlananların keyifle oynayabileceği türden bir yapım. Kaliteli ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Winter Road Trucker 3D'yi denemelisiniz.

YORUMLAR