Wireless Audio - Multiroom 3148 (ios)

Wireless Audio - Multiroom

Wireless Audio - Multiroom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wireless Audio - Multiroom ile Samsung'un kablosuz hoparlörlerinden çıkan müziği iOS cihazınızdan kontrol edebiliyorsunuz.

Wireless Audio – Multiroom, evde sinema keyfi yapmak, müziğin çoşkusunu doyasıya çıkarmak için Samsung’un kablosuz hoparlörünü tercih eden kullanıcılar için hazırlanmış bir uzaktan kontrol uygulaması. Dilediğiniz odada çalan müziği iPhone ve iPad’inizden kontrolünüze altına alabiliyorsunuz.

Samsung’un iOS kullanıcılarına da ücretsiz olarak sunduğu Wireless Audio – Multiroom uygulaması, Samsung’un 360 derece dönebilen hoparlörleri Wireless Audio 360 dahil tüm ürünlerle uyumlu. Telefon veya tabletiniz üzerinden odalarınıza konumlandırdığınız Samsung kablosuz ses sistemini aktarılan müziği yönetebildiğiniz gibi sesi telefon hoparlörlerine vererek dışarıda standart bir müzik çalar olarak ta kullanma şansına sahipsiniz.

Telefonda olan müzikleri otomatik olarak algılayan ve ülkeye göre popüler müziklerini sunan Samsung Multiroom uygulamasında müzik çaların kontrolü basit ve eğlenceli. Şarkı değiştirmek için parmağınızı çember üzerinde kaydırmanız kafi oluyor. Hem evinizde dinlenirken, eğlenirken dinleyebileceğiniz, hem de dışarıda sporunuzu yaparken dinleyebileceğiniz çalma listeleri de hazırlayabiliyorsunuz.

Tek uygulama üzerinden tüm odalarınızda çalan müziği kontrolünüz altına alabileceğiniz Samsung Multiroom uygulamasının arayüzünün oldukça şık ve hızlı yapıda olduğunu da eklemem gerek.