World of Ball

World of Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Ball, topları yönlendirerek tüm yıldızları toplamanızı amaçlayan oldukça zevkli bir beceri oyunudur.

Beceri oyunlarını seviyorsanız ve boş zamanlarınızda oynayacak yeni bir beceri oyunu arıyorsanız, World of Ball tam size göre. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz World of Ball, topları yönlendirerek tüm yıldızları toplamanızı amaçlıyor.

World of Ball oyunu oldukça renkli grafiklerden ve keyifli müziklerden oluşmakta. Bu müzikler ile birlikte boş zamanlarınızda tüm stresinizi gidereceksiniz. World of Ball oyunundaki amacınız ise oldukça basit. Oyun belirli bir süre içerisinde size gösterdiği yerlere toplar fırlatıyor. Sizin bu topları yönlendirmeniz ve yıldızları toplamanız lazım. Oldukça kolay olan bu işlem bölümler ilerledikçe zorlaşacak. Her yeni bölümde karşınıza farklı nesneler ve daha zorlu etaplar çıkacak. Bu yüzden ilk bölümlerden itibaren kendi stratejinizi kurun ve World of Ball oyununun en iyisi olun.

World of Ball oyunundaki bölümleri geçebilmek için en az 1 yıldız toplamanız gerekli. Ama ,bana 1 yıldız yetmez, diyorsanız oyunu 3 yıldız alarak geçme ihtimaliniz de var. Ancak 3 yıldız almak düşündüğünüz kadar kolay değil.

Oldukça zevkli bir beceri oyunu olan World of Ball'ı mutlaka denemelisiniz. Her yaştan bireyin oynayabileceği World of Ball, sihirli dünyası ile birlikte sizi bağımlısı yapacak.

YORUMLAR