Wurrly 2.3.3 (ios)

Wurrly

Wurrly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Wurrly LLC

Wurrly uygulamasını kullanarak karaoke yapabilir, sesinizi kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Şarkı söylemek hayatın her alanında vazgeçilmez hobimizdir. Müzik ruhun gıdasıdır anlayışıyla aklımıza esen her yerde şarkı söyleyebilir ve bazen de bunu kayıt altına alırız. Ama işin en önemli yanı olan sözler kısmında ise ortak noktamız ne yazık ki bulunmuyor. Unuttuğumuz şarkı sözlerini kafanızdan uydurmak yerine artık Wurrly ile hatırlayabiliriz.

Wurrly, iOS platformunda bulunan ve ücretsiz olarak edinebileceğiniz popüler bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulamaları kullanarak iPad ve iPhone cihazlarınızdan karaoke yapabilir ve onları kayıt altına alabilirsiniz. Aynı zamanda karaoke dünyasının sosyal medya sahipliğini yapan Wurrly, kullanıcılarına dünya üzerinden birçok amatör arkadaş bulma imkanı da sağlıyor.

Karaoke uygulaması Wurrly'yi kullanarak istediğiniz tarzda ve istediğiniz hızda karaoke yapabilirsiniz. Karaoke yaparken size sözleri takip edebilmeniz için prompter olarak tabir edebileceğimiz bir ekran yardımcı oluyor. Bu sayede sözleri sırasıyla ve karıştırmadan söyleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda şarkının bitişinde karaoke ses kaydınızı arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Twitter, Facebook ve SMS gibi çeşitli ağlar sayesinde ses gönderme imkanı sunan Wurrly, karaoke severlerin bir numarası olma yolunda ilerliyor.

YORUMLAR