XROS

XROS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XROS, çalışanlara özel hazırlanmış anlık mesajlaşma uygulaması.

XROS, şirketlere özel iletişimi hızlandırmak adına hazırlanmış çapraz platform desteği sunan anlık mesajlaşma uygulaması. Şirket çalışanlarınızı veya farklı şirketten kişileri sadece e-postalarını girerek davet edip konuşmaya dahil edebileceğiniz son derece pratik, hızlı bir iletişim uygulaması.

iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan grup mesajlaşma uygulaması şirketlere yönelik hazırlanmış. XROS’u benzerlerinden ayıran tek özellik konuşmaya dahil edilen kişilerin uygulamayı kullanmak zorunda olmamaları ve davet bağlantısına tıklayarak doğrudan konuşmaya dahil olabilmeleri. Saniyeler içerisinde dilediğiniz kişileri özel oluşturduğunuz gruba dahil edebiliyorsunuz.

Şirket çalışanlarını bir araya toplayan ve iletişimi hızlandıran XROS oldukça sade arayüzle geliyor. Davet edildiğiniz tüm konuşmalar Channels bölümünde listeleniyor. Konuşmadan konuşmaya hızlıca geçebiliyorsunuz. Kişileriniz sekmesinden şirket çalışanlarınıza veya kontaktta olduğunuz arkadaşlarınıza hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR