Yahoo Sports 5.2 (ios)

Yahoo Sports

5.2
Yahoo Sports
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yahoo Sports, mobil cihazlar için tasarlanmış en kapsamlı spor uygulamasıdır.

Yahoo Sports, hem akıllı telefon hem de tabletlerde kullanılabilen geniş içerikli bir spor uygulamasıdır. Premier League, Şampiyonlar Ligi, Uluslararası Ligler, NBA, NHL, F1 ve diğer sporları takip edebileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz.

Yahoo’nun resmi spor uygulaması Yahoo Sports futbol, basketbol, tenis, formula ve daha onlarca spor hakkında olan bitenden sizi anında haberdar ediyor. Kişiselleştirme seçeneği sayesinde sadece ilgilendiğiniz sporları takip edebiliyorsunuz. Takımınızın ligdeki durumu, maç sonuçları, istatistikleri anında cebinize ulaştıran uygulamada Dünya Kupası özel bölümü de yer alıyor. Dünya Kupası’nda oynanacak maçların gün ve saat bilgilerine ulaşabiliyor, Gruplara göz atabiliyor, haberleri takip edebiliyor, canlı maç sonuçlarına ulaşabiliyor, o gün oynanacak maç hakkında tahminde bulabiliyor, oyuncu istatistiklerine ve haberlerine ulaşabiliyorsunuz.

Yahoo Sports’un en güzel yanı ise kişiselleştirme seçenekleri. Son derece modern tasarlanmış ve oldukça hızlı olan arayüz sunan uygulamada My Sports bölümü oldukça önemli. Buraya eklediğiniz sporlara bağlantılı olarak ana ekranınız değişiklik gösteriyor. Böylelikle asla takip etmediğiniz sporları görmüyorsunuz. My Sports bölümünde tüm spor dalları yer alıyor, tek dokunuşa listenize ekleyebilir veya listenizden çıkarabiliyorsunuz. Kişiselleştirmenin yanı sıra uygulamanın diğer bir güzel yanı ise senkronizasyon. Tüm ayarlarınız cihazlarınız arasında anında eşitleniyor. Tabii ki bunun için Yahoo hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

Sadece futbolla değil, birden fazla sporla ilgileniyorsanız Yahoo Sports tam size göre.

YORUMLAR