You Must Build A Boat 1.0.1617 (ios)

You Must Build A Boat

You Must Build A Boat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Build A Boat ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir macera oyunudur

You Must Build A Boat oyunculara farklı yerleri keşfetme ve kendi gemilerini inşa etme imkanı veren bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan You Must Build A Boat'da uzun bir yolculuğa çıkan bir maceracının hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın macerası teknesine atlayarak bütün dünyayı keşfetmeye niyetlenmesiyle başlıyor. Bu iş için kahramanımızın ilk yapması gereken şey açık denizlere açılmak ve teknesine tayfa almak. Tayfa aldıktan sonra ise sıra teknemizi geliştirmeye ve en ihtişamlı gemiyi inşa etmeye geliyor. Bu iş için farklı zindanları ziyaret ediyoruz ve bu zindanlardaki canavarlarla savaşarak kaynak topluyoruz. Böylece gemimize yeni parçalar ekleyebiliyoruz.

You Must Build A Boat'da zindanlarda canavarlarla savaşmak için bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu bulmacalar renk eşleştirme ve 3'lü eşleştirme oyunlarında çözdüğümüz bulmacalara benziyor. Aynı görünümlü taşları eşleştirdiğimizde taşlar yok oluyor ve bu sayede canavarlara saldırabiliyoruz. Zindanları temizledikçe gemimizi geliştirmek için kullanabileceğimiz kaynakları topluyoruz. Başlangıçta küçük bir sandal olan gemimiz böylece giderek büyüyor. Oyunda ziyaret ettiğimiz her zindan rastgele oluşturulduğu için oyun tekdüze olmaktan kurtuluyor.

You Must Build A Boat, retro tarzda grafiklerle, ses efektleri ve müziklerle donatılmış oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilir.