Zen Pinball 1.23 (ios)

Zen Pinball

Zen Pinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zen Pinball tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir pinball oyunu.

Zen Pinball, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir pinball oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyuna ilk girdiğimizde rengarenk bir atmosferle karşılaşıyoruz. Canlı renklerin, detaylı modellemelerin ve akıcı animasyonların mükemmel bir uyum içerisinde çalıştığı bu oyunda sınırsız bir eğlenceye katılıyoruz.

İyi bir fizik motoru, göz alıcı görseller ve etkileyici ses efektleri gibi kaliteli bir pinball oyununda görmeyi istediğimiz her şeyi Zen Pinball başarıyla sunuyor. Orijinal tasarımlarıyla beğeni toplayaan pinball masaları oyuna hem çeşitlilik katıyor hem de daha uzun süre boyunca sıkılmadan oyuna devam etmemizi garantiliyor. Oyunu uzun soluklu kılan bir diğer detay ise çevrimiçi skor tabloları. Sergilediğimiz performansa göre puanlar kazanıp bu puanları rakiplerle kıyaslayabiliyoruz. Bu sayede kendi aramızda bir rekabet ortamı oluşturma şansına sahip oluyoruz.

Zen Pinball'da görevini kusursuz bir şekilde yerine getiren kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Basit ekrana dokunma hareketleri ile topumuzu kontrol edebiliyoruz. Topumuzu yönlendirme esnasında bonuslara ve puan katlayan hamlelere dikkat etmemiz gerekiyor.

Zen Pinball ücretsiz olarak sunuluyor olsa da içerisinde uygulama içi satın almalara yer veriliyor. Bu satın almalar ile yeni masalar açabiliyoruz. Bunlar mecburi değil tamamen kullanıcının isteğine bırakılmış.

Sonuç olarak Zen Pinball kategorisinin en başarılı yapımlarından bir tanesi. Uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir pinball oyunu arıyorsanız Zen Pinball beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.