Zipnote

Zipnote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zipnote önemli gördüğünüz içerikleri kendinize mail atmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Zipnote, iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilen bir verimlilik uygulaması olarak tnaımlanabilir. Hem iPhone hem de ipad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bu uyuglama ile dikkatimizi çeken, unutmak istemediğimiz ve önemli içerikleri kendimize mail olarak yollayabiliyoruz. Bulut depolama servisleri son dönemlerde popüler bir hale gelse de veri saklamanın en kolay yollarından birisi de kendi adresimize mail atmak olarak görülüyor. Aslında birçok kullanıcı bulut depolama servisleri yerine hala kend adresine mail atmayı tercih ediyor. 

Bu durumu göz önüne alan üreticiler karşımıza Zipnote ile çıkıyor. Basit bir uygulama olsa bile sunduğu işlev olarak bir hayli dikkat çekiyor. Klasik bir mail uygulaması görünümünde olan Zipnote kullanım olarak basit bir yapıya sahip. Karmaşık işlemlerle uğraştırmadan kullanıcıların direkt olarak mail göndermelerini sağlıyor. Doldurulması gereken alanları doldurduktan sonra mailleri gönderebiliyoruz. 

Özellikler;

  • Otomatik konu alanı doldurma
  • Tarih formatlama
  • Farklı alıcılar ekleyebilme
  • Konum bilgisi gönderebilme
  • Yatay ve dikey kullanım modu

Genel olarak başarılı bir uygulama olarak niteleyebileceğimiz Zipnote, basit bir yapıya sahip olmasına rağmen günlük hayatı yüksek oranda kolaylaştırıyor. Siz de sık sık not, veri, içerik ve fotoğraf gibi verileri saklamak için kullanabileceğiniz pratik bir uyuglama arıyorsanız Zipnote mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR