Zombie Anarchy 1.0.5 (ios)

Zombie Anarchy

Zombie Anarchy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Anarchy oyununda şehrinizi işgal eden zombileri durdurmalı ve onları öldürmelisiniz.

Şehrinizde hayat normal devam ederken bir anda beklenmedik olaylar gelişiyor. Tüm şehirde insanlar birer birer zombiye dönüşüyorlar. Böyle giderse şehrinizde yaşam imkanı kalmayacak. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zombie Anarchy oyununda zombileri durdurmaya çalışın.

Zombie Anarchy, tüm dünyadan online oyuncular ile oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Oyunda oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü şehrinizin her yerinde zombiler var ve sizin bu zombilere karşı savaşmanız lazım. Savaşmak için öncelikle karakterinizi geliştirin. Karakterinizin savaşabileceği bir tarzda silah bulduktan sonra zombilere saldırmaya başlayın. Zombileri öldürdükçe karakteriniz gelişecek ve bu sayede daha kuvvetli silahlar kullanabileceksiniz. Savaş esnasında kendinize çok dikkat edin. Zombilerin sizi yakalamasına asla izin vermeyin.

Oldukça aksiyonlu bir oyun olan Zombie Anarchy'de kendi takımınızı da kırabilirsiniz. Kurduğunuz takım sayesinde çeşitli araçlar satın alarak zombilerin içerisine dalabilir ve onları daha kolay öldürebilirsiniz. Kullandığınız araç sadece zombileri ezmek için işe yaramıyor elbette. Çeşitli kamyonlar sayesinde araca bağlı silahı kullanarak zombilerle olan savaşınıza devam edebilirsiniz.

Oldukça gelişmiş ses efektleri ve özenle tasarlanmış grafikleriyle birlikte Zombie Anarchy oyununu çok fazla seveceksiniz. Oyunu oynarken kendinizi zombi saldırısının ortasında bulacaksınız. Eğer zombilerden korkmuyorsanız ve şehri kurtarabileceğinize inanıyorsanız, hemen şimdi Zombie Anarchy'i indirin!

YORUMLAR