Zombie INTERN

Zombie INTERN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie INTERN ilginç ve eğlenceli bir mobil beceri oyunu

Zombie INTERN klasik zombi oyunu örneklerine göre bir hayli farklı bir yapıya sahip olan ve keyifli bir oynanış sunan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Zombie INTERN'de bir zombinin kariyer mücadelesine tanık oluyoruz. Zombi kahramanımız büyük bir şirkette stajyer olarak işe başlıyor ve kariyer basamaklarını tırmanmaya çalışıyor. Kahramanımızın stajını tamamlamasına yardım etmek ise bize düşüyor.

Zombi kahramanımız yaşayan bir ölü olduğu için ve şuurunu kaybettiği için yürürken yolunu bulmakta ve dengesini sağlamakta biraz zorlanıyor. Bu nedenle yolunu bulması için onu yönlendiriyoruz. Oyun boyunca damacanalar ve evrak yığınları gibi çeşitli eşyaları ihtiyaç duyulan yerlere taşımamız gerekiyor. Biz yolumuzda ilerledikçe zombimiz dengesini kaybedip sağa veya sola yönlenebiliyor, bu nedenle reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Herhangi bir şeye çarptığımızda bölüme baştan başlıyoruz.

Zombie INTERN'n göze hoş görünen grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR