Zombie Killer Squad 1.2 (ios)

Zombie Killer Squad

1.2
Zombie Killer Squad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Killer Squad tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz, zombi teması üzerine kurulmuş, keyifli bir sonsuz koşu oyunudur.

Zombie Killer Squad sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların denemek isteyebileceği türden bir yapım. Zombi temasını baz alan bu oyuna karakter seçerek başlıyoruz. Oyunda kullanabileceğimiz farklı araçlar ve silahlar da bulunuyor. Bunlar bize zombilerin arasından geçerken büyük avantaj sağlıyor ve daha ileri gitmemiz sağlıyor.

Oyundaki nihai amacımız tıpkı diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi mümkün olduğunca ileri gitmek. Bu amaca ulaşabilmek için hızlı reflekslere ve dikkatli gözlere sahip olmamız gerekiyor. Yapılabilecek en ufak hata oyunun bitmesiyle sonuçlanabilir. Oyunda üç hat var ve ekranda parmağımızı sürükleyerek bu hatlar arasında geçiş yapabiliyoruz. Bu noktada zamanlama çok önemli çünkü hem altınları toplamalı hem de zombilere ve diğer engellere karşı tetikte olmalıyız.

Zombie Killer Squad’da yer alan grafikler üç boyutlu fakat detaylar ve modellemeler kötü. Fakat oyunun çocuksu ve eğlenceli atmosferinde bunu çok hissetmiyorsunuz. Kısacası Zombie Killer Squad hem eğlenceli hem de ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR