Zootopia Crime Files

Zootopia Crime Files
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zootopia Crime Files, Disney yapımı Zootropolis: Hayvanlar Şehri filminin resmi mobil oyunu.

Zootopia Crime Files: Hidden Object, Disney’in animasyon filmlerinden Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin resmi mobil oyunu. iOS platformunda indirilmeye açılan oyunda filmin ana karakterleriyle birlikte Zootopia’da ardı ardına işlenen suçları aydınlığa çıkarıyoruz.

Disney oyunlarıyla vakit geçirmeyi seven çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için seçebileceğiniz en iyi mobil oyunlardan birisi olduğunu düşündüğüm Zootopia Crime Files, adından da tahmin edeceğiniz üzere gizli objeleri bularak ilerlediğiniz bir olay çözme oyunu. Judy Hopps, Nick Wilde, Chief Bogo başta olmak üzere Zootopia Polis Departmanı’nda görevli kişilerle ortak çalışarak şüphelileri buluyor, sorguluyor ve adalete teslim ediyoruz. Hayvan içgüdülerimiz bizi sonuca daha hızlı götürüyor.

Disney temalı klasik gizli obje bularak ilerlemeye dayanan olay çözme oyunu olarak karşımıza çıkan Zootopia Crime Files: Hidden Object, ücretsiz ancak uygulama içi satın alımlar sunduğundan iPhone ve iPad’inizi çocuğunuza vermeden önce uygulama içi satın alımı kapatmanızı tavsiye ederim.