Autodesk 123D Design

Autodesk 123D Design
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Autodesk 123D Design ücretsiz bir 3 boyutlu modelleme programıdır

Autodesk 123D Design kullanıcılara kolay ve hızlı bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma imkanı veren ve 3 boyutlu yazıcı desteğiyle öne çıkan ücretsiz bir 3 boyutlu modelleme programıdır.

Autodesk 123D Design kullanıcılara 3 boyutlu modellemeler oluşturabilmeleri için kullanabilecekleri düzenleme araçlarını ve interaktif seçenekleri bir araya topluyor. Kullanıcı bu araçları ve seçenekleri kullanarak oluşturabileceği 3 boyutlu modellemeleri 3 boyutlu yazıcılardan çıktı alabiliyor ve tasarımlarını gerçeğe dönüştürmüş olabiliyor.

Autodesk 123D Design ile 3 boyutlu modellemeler oluşturmak oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte. İlk adımda kullanıcı temel şekillerden birini seçerek işe başlıyor. Bu şekiller düzenleme araçlarını kullanarak kullanıcı tercihlerine göre yapılandırılabilmekte. Düzenleme araçları ise karışık bir yapıya sahip değil ve kullanmak için ileri seviye CAD deneyimine sahip olmanız gerekmiyor.

Autodesk 123D Design tasarımınızın parçaları arasındaki bağlantıları otomatik olarak oluşturabilmesiyle size yardımcı oluyor. Parçaları oynattığınızda bağlantı noktaları arasındaki bağlar otomatik olarak tanımlanıyor ve ek işten kurtuluyorsunuz. Bunun yanında kendiniz de bağlantı noktalarını ayarlayabilmektesiniz.

Autodesk 123D Design ile oluşturduğunuz tasarımları Mac'inize kaydedebileceğiniz gibi internet üzerine yükleyerek 123D internet sitesinden veya Autodesk 123D Design mobil uygulamasından görüntüleyebilmektesiniz.