Copy

1.0
Copy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Copy. Mac kullanıcılarının dosyalarını depolayabileceği etkili ve ücretsiz bir bulut depolama servisidir.

Copy, popüler bult depolama servisleri olan Dropbox ve OneDrive'a alternatif olarak kullanabileceğiniz yeni ve ücretsiz bir bulut depolama servisidir. Dosya ve dökümanlarınızı tek bir yerde depolayarak istediğiniz an ulaşabileceğiniz servisin en önemli özelliklerinden bir tanesi Windows, Mac, Linux, Android, iOS ve Windows Phone platformları üzerinde kullanılabiliyor olmasıdır.

Bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız üzerindeki dosyalarınızı senkronize ederek dilediğiniz an dilediğiniz yerden erişim sağlayabileceğiniz Copy servisinin kullanımı oldukça basit. Dosyalarınızın güvende olabilmesi için gelişmiş özellik ve tedbirler kullanan Copy, doğrulama, çift şifreleme ve güvenlik paylaşımı gibi özellikler barındırıyor.

Hiçbir limit olmadan yüksek boyutlu dosya paylaşımı yapmanızı sağlayan Copy ile gerekli ayarları yaparak paylaşımlarınızı sadece izin verdiğiniz kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni veya alternatif bir bulut depolama servisi arıyorsanız, dosyalarınızın güvenliğinden emin olabileceğiniz Copy'i, Mac'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca programı indirip kayıt olmanız halinde, 15 GB'lık ücretsiz bulut depolama alanı sizin olacaktır.

YORUMLAR