Wondershare Player 1.5.1 (Mac)

Wondershare Player

Wondershare Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,412

  • Üretici

    Wondershare Software Co

Wondershare Player, neredeyse tüm ses ve video formatlarını oynatabilen başarılı ve ücretsiz bir Mac oynatıcı programıdır.

Wondershare Player, neredeyse varolan tüm video ve ses formatlarını açıp oynatabilen çapraz platform desteğine sahip başarılı bir multimedya oynatıcıdır.

Tüm medya dosyalarınızı rahatlıkla açarak tek bir yerden izleyebileceğiniz program hem standart hemde HD kaliteli videoları oynatabilmektedir. Ses ve video dosyası oynatma dışında ekran görüntüsü de alabilen Wondershare Player oldukça yararlı bir programdır.

Programı kullanarak kendi listelerinizi oluşturabilir ve filmlerinize alt yazılar ekleyebilirsiniz. Son sürümüyle birlikte eklenen süper alt yazı efektleriyle film izleme keyfiniz daha da arttırılmıştır.

Evrensel ve kullanımı oldukça kolay olan Wondershare Player'ı Mac'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hafif ve sisteminizi yormayan bir program olan Wondershare Player çalışırken, bilgisayarınız üzerinde başka bir iş yapabilir ve bu esnada herhangi bir kasma veya donma problemi yaşamazsınız.

YORUMLAR